Apie mus

Teikiame siuvimo ir konsultavimo paslaugas moteliams, viešbučiams, darželiams, mokykloms, nakvynės namams. Audinius eksportuojame tiesiogiai iš fabrikų, todėl mūsų kainos rūpesčių nekels. Taip pat galime pasiūlyti ir įvairių atraižų iš kurių galima pasiūti įvairių dekorų savo namams. Baldiniai audiniai ir kitos medžiagos yra vežami iš Vokietijos, Anglijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos. Tai aukštos kokybės audiniai, kurie nesukels rūpesčio po skalbimo. Parduotuvėje turime pasiūtų lovatiesių, užuolaidų, pagalvių ir t.t. Pagal kliento pageidavimą siuvame romanetes, širmas, lovatieses… Prekiaujame karnizais, jų priedais bei aksesuarais. Mes dirbame 21 metus ir drįstame prisipažinti, kad mūsų parduotuvę žmonės pamėgo už išskirtinumą.

 

Baldiniai audiniai ir gobelenai – prekiaujame kiekviename mūsų filiale rasite gobelenų atraižų, norint atnaujinti Jūsų mėgstamą baldą.

 

Jau 21 metai, kaip vežame geriausius audinius iš Anglijos, Prancūzijos, Italijos. Tai natūralūs šilkai, Chanel audiniai, kostiuminiai audiniai, viskoziniai, medvilniniai trikotažai, ir įvairiausių kitokių audinių. Atraižose rasite ekskliuzyvinių, vienetinių audinių. Prekiaujame įvairiausiomis juostelėmis, nėrinukais. Todėl maloniai laukiame Jus apsilankant. Ir ačiū už skirtą laiką.

Aplankykite mus Facebooke >>

Specialisto konsultacija

Specialisto konsultacija

"Tekstilės namuose" Jums konsultantai patars, parodys naujausias medžiagas.
Visada suteikiama naudinga konsultacija salonuose arba užsakovo namuose.

Laukiame Jūsų skambučio telefonu 841 420626

Arba rašykite el. paštu tekstilesnamai@gmail.com

© 2008 Tekstilės namai
Sukurta: Elektroninės vizijos Rekomenduoja: Atradau.lt